Klucz dynamometryczny elektroniczny 200-2000Nm TXW2000ABT z komunikacją Bluetooth - BMS Ireland z zabierakiem 1" i adapterem 27x36mm
Przejdź do sekcji Opinie
Najnowocześniejsza seria elektronicznych kluczy BMS – TWXABT z komunikacją Bluetooth
Wszystkie klucze elektroniczne z serii TWXABT marki BMS, to najnowsze i najbardziej wytrzymałe narzędzia tej marki, dedykowane do najtrudniejszych warunków pracy - z klasą szczelności IP65. Cechują się bardzo wysoką dokładnością pomiaru momentu ± 1% w prawą i lewą stronę oraz precyzją pomiaru przesunięcia kątowego na poziomie 1°. Seria TWXA obejmuje modele od 1 Nm do 2000 Nm, każdy z wymienną grzechotką i możliwością zastosowania wymiennych końcówek płaskich lub oczkowych.
Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Czas wysyłki: 10 dni
Cechy produktu
Parametry techniczne
  • Rozmiar adaptera 27x36 mm
  • Rozmiar zabieraka 1"
  • Zakres Momentu [N·m] 200-2000 Nm
  • Tolerancja 1%
  • Dokładność pomiaru kąta
  • Model TXW2000ABT
  • Długość 1600 mm
  • Waga 8.2 kg
Opis
Klucze TWXABT zapewniają wysoką dokładność momentu ±1% CW/CCW i kąta ±1°, a funkcja RESIDUAL TORQUE pozwala na dodatkową kontrolę punktu pomiarowego. Modele dostępne w ramach serii TWXABT pokrywają zakres pomiarowy od 1 Nm do 2000 Nm, są narzędziami doskonale sprawdzającymi się zarówno w procesie produkcyjnym, montażowym a także jako narzędzia w jednostkach kontroli jakości oraz w procesach badawczych i rozwojowych.
Dlaczego wersja Bluetooth jest idealna do automatyzacji?
 Najważniejsze cechy modeli BMS - TWXABT:
  • Dokładność momentu ±1% w prawo i w lewo (CW/CCW)